Lista członków
Koła Łowieckiego „Towarzystwo Myśliwskie im. św. Huberta”
w Leżajsku

na dzień 03.09.2021 r.

Lp. Nazwisko i imię Funkcja w Kole
1. Andryśkiewicz Przemysław Członek
2. Barnat Bogusław Członek
3. Boho Sylwester Członek z nadaniem statusu rezydenta
4. Boho Zbigniew Członek
5. Bukowski Konrad Członek
6. Bukowski Stanisław Członek Zarządu – Łowczy
7. Buszta Krzysztof Członek Komisji Rewizyjnej – Przewodniczący
8. Buszta Krzysztof Marek Członek
9. Buszta Franciszek Ryszard Członek
10. Chamiec Antoni Członek
11. Chorzępa Damian Członek
12. Czech Sławomir Członek
13. Czech Paweł Członek
14. Czuba Stanisław Członek
15. Czudak Janusz Członek
16. Czudak Wiesław Członek Komisji Rewizyjnej
17. Decowski Andrzej Członek
18. Decowski Artur Członek
19. Deryło Jan Członek
20. Dmitrowski Andrzej Członek
21. Dorosz Andrzej Członek
22. Dubiel Walter Członek
23. Dudek Stanisław Członek
24. Fimiarz Bronisław Członek Zarządu – Podłowczy
25. Grabarz Marian Członek /  Delegat na Zjazd Okręgowy PZŁ
26. Gwiazdowski Eugeniusz Członek
27. Gwiazdowski Tomasz Członek
28. Hajduk Włodzimierz Członek
29. Harasiuk Jacek Członek Zarządu – Podłowczy
30. Heleniak Henryk Członek
31. Januszyński Robert Członek
32. Kłopot Mieczysław Członek
33. Kopeć Kajetan Członek Zarządu – Sekretarz
34. Kopeć Krzysztof Członek
35. Kozieł Władysław Członek
36. Kulka Janusz Członek
37. Kusz Jarosław Członek z nadaniem statusu rezydenta
38. Lesiak Czesław Członek
39. Leśko Agata Członek
40. Loryś Stanisław Członek
41. Łoś Marian Członek
42. Malec Jan Członek
43. Matuła Andrzej Członek
44. Michalewski Łukasz Członek Zarządu – Prezes / Delegat na Zjazd Okręgowy PZŁ
45. Michalewski Piotr Członek
46. Moskal Jerzy Członek
47. Nowak Andrzej Członek z nadaniem statusu rezydenta
48. Olechowski Stanisław Członek
49. Olechowski Zbigniew Członek Zarządu – Skarbnik
50. Perec Jerzy Członek / Delegat na Zjazd Okręgowy oraz Krajowy PZŁ
51. ks. Piechuta Piotr Członek / Kapelan Koła
52. Płoszaj Krzysztof Członek
53. Reichert Andrzej Członek
54. Rydzik Mariusz Członek
55. Rydzik Paweł Członek
56. Rydzik Stanisław Członek
57. Sibiga Teresa Członek
58. Siuzdak Emil Członek
59. Siuzdak Jan Członek
60. Siuzdak Ludwik Członek
61. Siuzdak Ryszard Członek
62. Siuzdak Stanisław Członek Komisji Rewizyjnej
63. Sobuś Janusz Członek Komisji Rewizyjnej
64. Stopyra Artur Członek
65. Tkacz Ryszard Członek
66. Wawrzaszek Piotr Członek z nadaniem statusu rezydenta
67. Wójcik Marcin Członek
68. Zygmunt Krzysztof Członek
69. Zygmunt Mariusz Członek